• O nas

 

Gazania to drogeria internetowa prowadząca sprzedaż kosmetyków naturalnych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy i ciała. Główną ideą, która miała wpływ na jej powstanie była chęć zgromadzenia w jednym miejscu wyselekcjonowanych kosmetyków polskich producentów przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w taki sposób aby zapewnić najlepsze a przede wszystkim bezpieczne kosmetyki zgodne z filozofią ekologicznego stylu życia.

W ofercie sklepu znajdziesz produkty o prostych składach,  kosmetyki wegańskie oraz certyfikowane eco serie. W naszym asortymencie są kosmetyki naturalne do twarzy i ciała, sole do kąpieli oraz aromatyczne masła i balsamy do ciała. Znajdziesz tu bogatą ofertę kremów do twarzy zarówno dla kobiet i jak i mężczyzn, specjalnie dobranych do każdego rodzaju cery bogatych w składniki aktywne oraz naturalne składniki pochodzące z ekologicznych upraw aby dać Twojej skórze to co najlepsze z natury. Oferujemy kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji włosów – oleje, szampony, odżywki i maski, które nie zawierają SLES, PEG, silikonów i konserwantów.

Zakupione  przez Ciebie kosmetyki  naturalne w naszej drogerii internetowej pakowane są w ekologiczne opakowania. Tekturowe pudełka zostały wyprodukowane w 70% z materiałów pochodzących z recyklingu. Wypełnienie paczki to skropak – chrupki wykonane ze skrobi kukurydzianej w 100% biodegradowalne, które rozpuszczają się w wodzie. Do pakowania używamy też tekturę falistą aby zabezpieczyć szklane opakowania z Twoim ulubionym kosmetykiem.

Misją naszej drogerii internetowej jest dostosowanie szerokiej oferty kosmetyków naturalnych najwyższej jakości aby każdy klient mógł dokonać świadomego wyboru, zgodnego z jego potrzebami. Priorytetem drogerii Gazania jest dostarczyć to, czego potrzebujesz w jak najkrótszym czasie abyś mógł cieszyć się  naturalnymi produktami do pielęgnacji twarzy i ciała.

W najbliższej przyszłości nasza drogeria internetowa chce wzbogacić swoją ofertę o ekologiczne środki czystości oraz akcesoria do pielęgnacji ciała stworzone z głęboką troską o środowisko naturalne.

Wierzę, że jeden świadomy wybór ma wpływ na polepszenie stanu środowiska naturalnego.